EN PL

Elegancka czarna Aktówka z dodatkiem jodełki miętowej i cielistymi uchwytami Copy

279.00

Piękna, elegancka torebka damska o zaokrąglonych rogach. Wykonana z tkaniny obiciowej w kolorze czarnym, boki torebki to tkanina we wzór jodełki w odcieniu mięty. Wewnątrz znajduje się wytrzymała podszewka, a w niej trzy kieszonki – dwie otwarte i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Torba posiada solidne uchwyty wykonane ze skóry naturalnej w kolorze cielistym, umożliwiające swobodne noszenie torby na ramieniu oraz pasek bez regulacji do noszenia torby na ukos. Torba zapinana jest na zamek błyskawiczny.

Model jest niezwykle pojemny a jednocześnie płytki, co ułatwia poszukiwanie wielu drobnych przedmiotów ukrytych wewnątrz. Torebka tak, jak większość projektów MANA MANA jest uniwersalnym dodatkiem, który doda uroku każdej stylizacji. Torba jest pakowna i wytrzymała – optymalne obciążenie to 3 kg (do długotrwałego stosowania). Od czasu do czasu można nosić w niej obciążenie rzędu 5-6 kg. Torbę zalecamy prać ręcznie.

Modelka prezentuje rozmiar XL
Torba dostępna w dwóch rozmiarach
Rozmiar XL:
szerokość górnej krawędzi – 37 cm/na płasko - 40 cm
szerokość dna w najszerszym punkcie – 16 cm
wysokość – 32 cm

Rozmiar L:
szerokość górnej krawędzi – 35 cm/na płasko - 38 cm
szerokość dna w najszerszym punkcie – 13 cm
wysokość – 29 cm


Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację poniżej w polu "treść haftu", a otrzymasz niepowtarzalną torbę.
Czas realizacji zamówienia: 12 dni roboczych ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.
Jeśli chcesz zaprojektować ten model według własnego pomysłu, PRZEJDŹ DO KREATORA TOREBEK.

aktowka

my bag

Sub total 0.00 EUR