Etui na Laptop - Case Sleeve Pink

32.00

Etui na laptop wykonane z tkaniny zamszowej w kolorze fuksji. Zapięcie na suwak wszyty z trzech stron w kolorze turkusowym. Wnętrze wykończone mocną podszewką. Jednokomorowa przestrzeń w środku. Produkt ten szyjemy na zamówienie pod wymiar Twojego laptopa. Prosimy o podanie wymiarów w uwagach do zamówienia. Etui może służyć również jako dodatek do stylizacji w formie torebki/kopertówki. Wygodne uchwyty do dłoni uszyliśmy z eko-skóry w kolorze turkusowym. 

Wymiary:

Prosimy o podanie modelu lub wymiaru komputera. Określ dokładne parametry w uwagach do zamówienia, a uszyjemy etui na wymiar.

Czas realizacji zamówienia: 6 – 10 dni roboczych ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz zaprojektować ten model po swojemu, 
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO

Indywidualne ustawienia komputera lub innego urządzenia Użytkownika mogą powodować różnice pomiędzy wizualizacją towaru na komputerze lub innym urządzeniu Użytkownika, a rzeczywistym wyglądem produktu (np. kolor, proporcje itp.).
PRODUKTY PERSONALIZOWANE - zgodnie z europejskim prawem konsument, który spersonalizuje produkt własnym imieniem/nazwą/tekstem w postaci haftu, formą zapięcia, kolorem poszczególnych elementów, nie ma prawa do zwrotu produktu.

Rozmiar:
HAFT:
store_theme_translations.haft_text:

You can like also

Etui na Laptop - Case Sleeve Szopky
€32.00
Etui na Laptop - Case Sleeve Jaskółki
€32.00
Etui na Laptop - Case Sleeve Jelonki
€32.00
Etui na Laptop - Case Sleeve Nice Triangles
€32.00
Etui na Laptop - Case Sleeve Gold Triangles
€32.00
Etui na Laptop - Case Sleeve Pink
€32.00

my bag

Sub total €0.00 EUR