EN PL

Karta podarunkowa - WYDRUKUJ W DOMU

100.00

READY TO GO! Prezent gotowy do upolowania od ręki!

Karta Podarunkowa do sklepu Mana Mana jest to produkt w formie pliku graficznego do wydruku. Grafika została tak przygotowana, aby klient mógł samodzielnie przygotować Kartę w formie składanej książeczki. 

Kwotowe bony na nasze produkty to idealny prezent dla bliskiej osoby, gdy nie masz pewności, czy trafisz w gust odbiorcy prezentu. Karta podarunkowa może być wykorzystana w dowolnym czasie.

Karta Podarunkowa jest to produkt cyfrowy - co oznacza, że po opłaceniu zamówienia, otrzymasz od nas wiadomość mailową z kodem podarunkowym, upoważniającym do realizacji Karty zarówno online jak i w sklepie stacjonarnym. Nanieś kod na wydrukowaną kartę i podaruj bliskiej osobie. 

Zasady wykorzystania

  • Karta Podarunkowa Mana Mana występuje w nominałach: 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł.
  • Aby zrealizować Kartę Podarunkową w naszym sklepie internetowym należy podać KOD w polu "kod rabatowy", który znajduje się w formularzu wypełnianym podczas składania zamówienia.
  • Karta Podarunkowa może być zrealizowana w sklepie internetowym pod adresem www.manashop.pl poprzez wydanie w zamian towarów, znajdujących się w chwili dokonywania zakupów w ofercie sklepu w cenie brutto, przy czym:

a) MANA MANA Marcelina Rozmus-Prinz nie jest zobowiązana do zwrotu na rzecz osoby realizującej Kartę Podarunkową, ani nabywcy tego prezentu, jakichkolwiek kwot z tytułu różnic pomiędzy ceną brutto wydawanego towaru a wartością nominalną Karty Podarunkowej MANA MANA,

b) jeżeli cena brutto wydawanego towaru przewyższa wartość nominalną Karty Podarunkowej, osoba realizująca prezent ma obowiązek opłacić różnicę drogą płatności wybraną podczas składania zamówienia.

  • Karty Podarunkowe MANA MANA ważne są jedynie z kodem.
  • Karta Podarunkowa MANA MANA stanowi w rozumieniu obowiązujących przepisów znak legitymacyjny, realizowany na warunkach wskazanych w regulaminie.
  • Aktywacja Karty Podarunkowej MANA MANA ma miejsce po zaksięgowaniu wpłaty.
  • Zakup Karty Podarunkowej następuje po cenie nominalnej.
  • Karta Podarunkowa MANA MANA emitowana jest przez MANA MANA Marcelina Rozmus-Prinz, 81-363 Gdynia, ul. 3 Maja 20, NIP 5922228613
Kwota:

x

my bag

Sub total €0.00 EUR