EN PL

Kosmetyczka Black Skin

12.00

Kosmetyczka wykonana z grubej, matowej tkaniny, która przypomina miękką skórę gada :) zamykana na zamek błyskawiczny w kolorze czarnym. Idealna w podróż, do torebki, na codzienne drobiazgi i ulubione kosmetyki. Śliczny prezent dla bliskiej osoby – kosmetyczka z haftowaną dedykacją. Znakomicie porządkuje zawartość torebki. Rozwiązuje odwieczny kłopot z drobiazgami.

Wymiary L:

długość – 36 cm
wysokość – 20 cm


Wymiary M:

długość – 26 cm
wysokość – 15 cm


Wymiary S:

długość – 20 cm
wysokość – 12 cm

Personalizacja! Na kosmetyczce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację w uwagach do zamówienia, a otrzymasz mały, niepowtarzalny skarb.
Czas realizacji zamówienia: 6 dni roboczych, ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz zaprojektować ten model po swojemu, 
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO

Indywidualne ustawienia komputera lub innego urządzenia Użytkownika mogą powodować różnice pomiędzy wizualizacją towaru na komputerze lub innym urządzeniu Użytkownika, a rzeczywistym wyglądem produktu (np. kolor, proporcje itp.).
PRODUKTY PERSONALIZOWANE - zgodnie z europejskim prawem konsument, który spersonalizuje produkt własnym imieniem/nazwą/tekstem w postaci haftu, formą zapięcia, kolorem poszczególnych elementów, nie ma prawa do zwrotu produktu.

ROZMIAR:
HAFT:
store_theme_translations.haft_text:

​Kosmetyczka wykonana z grubej, matowej tkaniny, która przypomina miękką skórę gada :) zamykana na zamek błyskawiczny w kolorze czarnym. Idealna w podróż, do torebki, na codzienne drobiazgi i ulubione kosmetyki. Śliczny prezent dla bliskiej osoby – kosmetyczka z haftowaną dedykacją. Znakomicie porządkuje zawartość torebki. Rozwiązuje odwieczny kłopot z drobiazgami.

You can like also

Nerka Limitowana Diabeł Taśmański
€29.00
Nerka Limitowana Minnie
€29.00
Nerka Mana Minionki Szara dla Dzieci EXPRESS
€29.00
Nerka Mana Minionki dla Dzieci EXPRESS
€29.00
Nerka Kotky dla Dzieci EXPRESS
€29.00
BUM BAG - fanny pack - dark graphite
€24.00

my bag

Sub total €0.00 EUR