EN PL

Nowość Plecak Marsala z klapą w kolorze cynamonu Bizon Copy

240.00

Ogólne informacje:
Plecak w odcieniach ciemnego różu z klapką w kolorze cynamonu - idealnie sprawdzi się w codziennych miejskich eskapadach. Niewielki, lecz pakowny! Idealny by zabrać go ze sobą na rowerową przygodę lub spacer ze znajomymi. Dzięki regulowanym szelkom do 100 cm plecak dopasowuje się do sylwetki. Klapka plecaka zamykana jest na dwa magnesy. Tylna ścianka została wyposażona w ukrytą kieszonkę na zamek - do chowania najcenniejszych rzeczy.

Wnętrze:
W środku plecaczka znajdziesz uroczą podszewkę w szaro-różowe pastelowe plamki - lastryko róż.
Zadbaliśmy również o to, aby podszewka posiadała 3 przydatne kieszonki,  w tym jedną zamykaną na zamek.

Paski:
Plecak wyposażyliśmy w solidne grube paski, które miękko leżą na ramionach. Paski te posiadają regulację długości. Są uszyte z materiału bizon. Krótki górny uchwyt stanowi wygodny, poręczny dodatek. 

Wymiary:
szerokość - 32 cm
wysokość - 27 cm
szerokość dna - 14cm

Pielęgnacja:
Nie ma nic prostszego, niż utrzymanie produktów Mana Mana w czystości. Dlaczego? Bo sprowadza się to do tylko dwóch kroków. Jedyne co musisz zrobić do włożyć plecak do pralki i ustawić program na 30 stopni z delikatnym wirowaniem, na koniec pozostaje już tylko poczekać do wyschnięcia. Tak! Nasze torebki i plecaki można prać w pralce, ponieważ są uszyte z tkanin tapicerskich, konwencjonalnie służących do obić meblowych! 

Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację w uwagach do zamówienia, a otrzymasz niepowtarzalny produkt.

Czas realizacji zamówienia: 10-12 dni roboczych ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz zaprojektować ten model według własnego pomysłu napisz do nas na adres mailowy czesc@manashop.pl. Twój projekt wycenimy indywidualnie.


plecak_z_klapa

my bag

Sub total 0.00 EUR