EN PL

Papierowa Karta podarunkowa - wysyłamy kurierem w kopercie Copy

100.00

Karta podarunkowa Mana Mana – karta papierowa.

Karta Podarunkowa do sklepu Mana Mana jest to produkt papierowy, wysyłany kurierem w ozdobnej kopercie. Koszty przesyłki za papierową kartę podarunkową ponosi kupujący. 

Karta Podarunkowa Mana Mana – prezent idealny!
Jeżeli nie jesteś pewien co wybrać dla bliskiej osoby lub po prostu chcesz sprezentować frajdę stworzenia własnej torebki, Karta Podarunkowa jest idealnym wyborem! Możesz wręczyć ją osobiście lub wysłać listem, niezależnie jak dotrze do swojego nowego właściciela, gwarantujemy, że sprawi radość!

Nieograniczone możliwości 
Sam decydujesz o wartości karty – minimalna wartość to 100 zł. W momencie zakupu do każdej Karty Podarunkowej zostaje przypisany indywidualny kod, który podczas późniejszej realizacji wystarczy podać pracownikowi Mana Mana, lub wpisać w pole "kod rabatowy/prezentowy" podczas procesu składania zamówienia online w sklepie internetowym. 

Zasady realizacji

1. Kartę Podarunkową można zrealizować online w sklepie internetowym www.manashop.pl w ciągu 1 roku od dnia wydania karty. By wykorzystać kartę w KREATORZE TOREBKOWYM, należy wpisać w uwagach do zamówienia Kod lub wysłać informację o posiadanym kodzie na adres e-mail: czesc@manashop.pl.                            

2. Karta Podarunkowa Mana Mana może być wykorzystana w dowolnym momencie, ale przed upływem 1 roku od dnia wydania Karty. 

3. Jeżeli cena brutto wydawanego towaru przewyższa wartość nominalną Karty Podarunkowej, osoba realizująca prezent ma obowiązek opłacić różnicę drogą płatności wybraną podczas składania zamówienia. 

4. MANA MANA Marcelina Rozmus-Prinz nie jest zobowiązana do zwrotu na rzecz osoby realizującej Kartę Podarunkową, ani nabywcy tego prezentu, jakichkolwiek kwot z tytułu różnic pomiędzy ceną brutto wydawanego towaru a wartością nominalną Karty Podarunkowej MANA MANA.

5. Karta Podarunkowa MANA MANA stanowi w rozumieniu obowiązujących przepisów znak legitymacyjny, realizowany na warunkach wskazanych w regulaminie.

6. Aktywacja Karty Podarunkowej MANA MANA ma miejsce po zaksięgowaniu wpłaty.

7. Karta Podarunkowa MANA MANA emitowana jest przez MANA MANA Marcelina Rozmus-Prinz, 81-363 Gdynia, ul. 3 Maja 20, NIP 5922228613

Kwota:

x

my bag

Sub total 0.00 EUR