EN PL

Torba z funkcją plecaka 2 w 1 - granatowy

259.00
Plecako - torba w fasonie worka, wykonana  z tkaniny w kolorze granatowego melanżu.  Wewnątrz znajduje się wytrzymała podszewka, a w niej trzy kieszonki – dwie otwarte i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Torba posiada solidne, krótkie uchwyty umożliwiają swobodne noszenie torby w dłoni. W tylnej części znajdują się mocowania i regulowane paski służące do noszenia torby na plecach. Po przepięciu szelki w boczne kółka plecak zmienia się w torebkę na długim pasku. Całość zapinana na zamek błyskawiczny.

Workowaty, wygodny i pojemny plecak do noszenia na co dzień, do pracy lub szkoły, przyda się także na zakupach. Mieści wymiar A4 i o wiele więcej. Ze względu na pojemność wykorzystywać można go na wyjazd weekendowy - idealny w podróż i do zwiedzania. Torba jest pakowna i wytrzymała – jej obciążenie optymalne to 3 kg (do długotrwałego stosowania). Od czasu do czasu można nosić w niej obciążenie rzędu 5-6 kg. Zalecamy pranie ręczne.

Modelka prezentuje rozmiar XL
Rozmiar XL:
szerokość górnej krawędzi – 48 cm
szerokość dolnej krawędzi – 33 cm
wysokość – 43 cm
szerokość dna – 16 cm
długość uchwytów od brzegu do brzegu – 65 cm
długość paska – regulacja do 120 cm

Rozmiar L:
szerokość górnej krawędzi – 40 cm
szerokość dolnej krawędzi - 28 cm
wysokość – 37 cm
szerokość dna – 13 cm
długość uchwytów - 55 cm
długość paska - regulacja do 120 cm

Czas realizacji zamówienia: 12 dni roboczych ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.
Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację poniżej w polu "treść haftu", a otrzymasz niepowtarzalną torbę.
Jeśli chcesz zaprojektować ten model według własnego pomysłu, PRZEJDŹ DO KREATORA TOREBEK

span_torba_plecak_2w1

my bag

Sub total 0.00 EUR