Zestaw Galaktyka (Torba Worek XL, Nerka, Kosmetyczka)

100.00

Zestaw Galaktyka, to pakiet dla miłośniczek kompletowania produktów o tym samym mianowniku :)
W skład zestawu wchodzą trzy dopasowane do siebie produkty: torba worek, kosmetyczka oraz saszetka.

TORBA WOREK TRIANGLE 3 #GALAKTYKA
Niezwykła torba o dwóch obliczach. Frontowa i tylna ściana zostały zaprojektowane z dwóch materiałów na przemiennie. Torba w fasonie trapezu wykonana z wytrzymałej tkaniny w we wzór różowej galaktyki, wykończona wytrzymałą eko-skórą w kolorze pistacjowym. Wewnątrz znajduje się podszewka w kolorze szarym, a w niej trzy kieszonki – dwie otwarte i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Torba posiada solidne uchwyty, wykonane ze skóry naturalnej w kolorze ciemnobrązowym, umożliwiające swobodne noszenie torby na ramieniu. Torba zapinana jest na zamek błyskawiczny.

Workowata, wygodna torba do noszenia na co dzień, do pracy lub szkoły, przyda się także na zakupach. Mieści wymiar A4 i o wiele więcej. Ze względu na pojemność wykorzystywać można jako torbę na wyjazd weekendowy - idealna w podróż. Torba jest pakowna i wytrzymała – jej obciążenie optymalne to 3 kg (do długotrwałego stosowania). Od czasu do czasu można nosić w niej obciążenie rzędu 5-6 kg. Torbę zalecamy prać ręcznie.

Rozmiar XL:
szerokość górnej krawędzi – 50 cm
szerokość dolnej krawędzi – 33 cm
wysokość – 42 cm
szerokość dna – 16 cm
długość uchwytów od brzegu do brzegu – 65 cm


Nerka Saszetka Galaktyka
Nerka do noszenia w pasie, na biodrze lub na plecach, wykonana z wytrzymałej tkaniny w ciekawy wzór. Wewnątrz znajduje się solidna podszewka, a w niej kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Regulowany pasek umożliwia dopasowanie do sylwetki, jego maksymalna długość to 110 cm (jeśli chcesz go wydłużyć, umieść taką informację w uwagach do zamówienia). Idealne rozwiązanie na wakacje, rower, rolki i inne aktywności. Wielu użytkowników chwali sobie saszetkę jako schowek na smakołyki do trenowania sztuczek z młodym pieskiem. Nerka to niezbędny gadżet dla osób aktywnych,
uprawiających sporty, spędzających dużo czasu na powietrzu. Nerki to także najsilniejszy trend wakacyjnych festiwali a nawet imprez klubowych. Nerkę zalecamy prać w 30°C. 

Wymiary:
Nerka Standard:
szerokość – 24 cm
wysokość – 12 cm
maksymalna obwód nerki – 110 cm 
(przy niestandardowych obwodach dopasowujemy długość pasków na życzenie)

Kosmetyczka Galaktyka
Kosmetyczka wykonana z wodoodpornego tworzywa oraz wytrzymałej tkaniny w ciekawy wzór, zamykana na zamek błyskawiczny. Idealna w podróż, do torebki, na codzienne drobiazgi i ulubione kosmetyki. Śliczny prezent dla bliskiej osoby – kosmetyczka z haftowaną dedykacją. Znakomicie porządkuje zawartość torebki. Rozwiązuje odwieczny kłopot z drobiazgami.

Wymiar S:

długość – 20 cm
wysokość – 12 cm

Personalizacja! Na wewnętrznej kieszonce Worka, na wewnętrznej kieszonce Nerki, oraz na podszewce Kosmetyczki wyhaftujemy Twoje imię, inicjały, dowolny tekst (do trzech słów). Podaj taką informację w uwagach do zamówienia, a otrzymasz mały, niepowtarzalny skarb. Czas realizacji zamówienia: 6-10 dni roboczych, ponieważ każdą sztukę szyjemy specjalnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz zaprojektować ten model po swojemu, 
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNEGO

Indywidualne ustawienia komputera lub innego urządzenia Użytkownika mogą powodować różnice pomiędzy wizualizacją towaru na komputerze lub innym urządzeniu Użytkownika, a rzeczywistym wyglądem produktu (np. kolor, proporcje itp.).
PRODUKTY PERSONALIZOWANE - zgodnie z europejskim prawem konsument, który spersonalizuje produkt własnym imieniem/nazwą/tekstem w postaci haftu, formą zapięcia, kolorem poszczególnych elementów, nie ma prawa do zwrotu produktu.

HAFT:
store_theme_translations.haft_text:

Zestaw Galaktyka, to pakiet dla miłośniczek kompletowania produktów o tym samym mianowniku :) W skład zestawu wchodzą trzy dopasowane do siebie produkty: torba worek, kosmetyczka oraz portfel.

You can like also

Tote Bag - Mana Mouse Grey & Orange
€41.00 €32.80
Tote Bag - Mana Mouse Grey & Fuchsia
€41.00 €32.80
Tote Bag - Mana Mouse Grey & Lime
€41.00 €32.80
Tote Bag - Mana Mouse Grey & Aquamarine
€41.00 €32.80
Tote Bag - Mana Mouse Grey & Light Blue
€41.00 €32.80
Tote Bag - Mana Mouse Grey & Yellow
€41.00

my bag

Sub total €0.00 EUR